Puslapis 12

Įsikišimai į meetus [svarbu]

Parašytas: 17 Lap 2016, 13:00
Egemen Shagar
Pastebėjau, kad kyla dėl to nesutarimų, tai pagalvojau apiformint reiktų, kas galima, o ko ne.

1. Įsitraukti į svetimus meetus, vykstančius viešoje erdvėje, galima, tačiau nepiktnaudžiaukite. Jei matote, kad esate nepageidaujamas ir jūsų kompaniją ten buvusiems žmonėms nemaloni, į jus šnairuoja, paprašo išeiti ar ignoruoja, atsižvelkit į tai.
2. Nefloodinkit ir nerašykit įžeidžiančių OOC* žinučių. Viską, įskaitant ignoravimą, aprašykit IC*.
3. Be leidimo brautis į privačią nuosavybę (namai, butai, viešbučio kambariai,...) griežtai draudžiama. Galite belstis, gal būsite įleisti. Įsilaužimo atveju, savininkas turi pilną teisę išspirti jus lauk arba iškviesti policiją. Trumpai tariant, tokios intervencinės žnutės bus trinamos.
4. Piktybiškai neislaikant taisyklių, bus be perspėjimo duodami įspėjimai.

*Out of character (iš jūsų perspektyvos)
**In character (iš veikėjo perspektyvos)

Įsikišimai į meetus [svarbu]

Parašytas: 26 Rgp 2017, 01:38
Andera Karam
[b]Neradau niekur tinkamesnės temos tam, todėl parašysiu čia. [/b] Pageidautina, kad žmonės, kurie mato, kad vyksta meetas, nerašytų toje temoje ir susikurtų naują. Nebent mato, kad meetas yra galutinai užbaigtas [i]NE PASKUTINIO PRANEŠIMO DATA,

O VEIKĖJO PARAŠYTAIS ŽODŽIAIS.[/i]
Nes dabar vyksta meetas ir įsikišo lyg niekur nieko, tai kaip jį tęst? Nesvarbu, kad užsitęsęs, bet vis tiek, bent kažkiek supratingumo... Naujos temos problemų nepridarys, o štai įsikišimas nėra toks jau super tolerantiškas veiksmas. Ačiū už dėmesį.

Įsikišimai į meetus [svarbu]

Parašytas: 26 Rgp 2017, 12:04
Chiara Malek
O man tai atrodo labai logiška :) Kai keli žmonės ateina į tą pačią vietą yra netgi LABAI natūralu. Juk nesikalbės tik dviese kavinėj ir nieko aplinkui nebus. Bent jau kituose forumuose tai toleruotinas kelių žmonių netyčinis susidūrimas, bet nebūtinai jie turi kalbėtis visi tarpusavyje. Tiesiog vieni vienur stovi/sėdi, kiti kitur. Problemos tame nematau ;)

Įsikišimai į meetus [svarbu]

Parašytas: 26 Rgp 2017, 12:44
Isadora Malek
Šiaip tai pritariau Chiarai. Nes forume neprikursi šimto kaviniu ar klubu ar dar ko kito. Nes pvz neuždrausim žmonėms daryt būtent ten kur pieš mėnėsį kažkieno neužbaigtas meet yra. . ;) tai tiek.

Įsikišimai į meetus [svarbu]

Parašytas: 26 Rgp 2017, 14:03
Isabella Bouaziz
Nekartojant pirmo pranešimo turinio, tai manau, suteikia realistiškumo rpg ir yra pakankamai logiška, ypač [u]viešoje[/u] erdvėje. Tai nėr įsikišimas į meetą. Kitų galima tiesiog nepaisyti, paeiti į šalį ar paprašyti išeiti. Ir žinoma, DRY taisyklė (don't repeat yourself). Kaip Isadora ir minėjo, šimto tų pačių vietų neprikursi. ;)

Įsikišimai į meetus [svarbu]

Parašytas: 26 Rgp 2017, 14:09
Andera Karam
Kituose forumuose, bent jau keliuose aš esu buvusi, kaip tik šis veiksmas yra labiausiai netoleruotinas, nes ganėtinai komplikuota susigaudyti kam ir kaip atrašyti. Yeah, logiškumo atžvilgiu pritariu, tačiau kas liečia atrašant patogumą tai TIKRAI NE. Nejau taip sunku luktelt, kol baigsis tas meetas? Įdomu, kuriuose forumuose čia leidžiama, nes daugumoj tai prie taisyklių netgi parašyta :D Šimto kavinių nebūtina, tačiau viena, kita nepakenks, o susitikimams galų gale jau ir fantazijos reikalas. Čia mano nuomonė, so.

Įsikišimai į meetus [svarbu]

Parašytas: 26 Rgp 2017, 14:17
Isadora Malek
Jetus, visada galima atsakyti cituojant pranešimą. Juk realiam gyvenime nebusi tik tu ir draugas visoje kavinei? Dievaži, nematau čia reikalo dėl ko parintis. ;) Gerai kai kurie žmonės sugeba meet baigti per +/- 2-3 dienas ar kelias valandas, nu ir pardon aš ir nesulaukčiau kol atsilaisvins ta vieta kur meetas paligintas keli mėn, soriukas, kad barstau akmenis į kai kuriu daržus, bet tokia teisybė. Man ir pačiai būna, kad nėra to noro rpg ar minčių, bent jau stengiuosi pabaigti kaip įmanoma greičiau arba tiesiog imat ir parašot jog meet nutrauktas ar perkeltas į kita vieta pvz kaip Isabella minėjo namus, nes tai privati valda ;D

Be to mes ir norim padaryti kitokį forumą, nei kiti. Čia niekas nedraudžia brautis į viešuose erdvėse esančius meet. Žinoma turit teisę paparšyt išeiti arba tiesiog keltis kitur. Tad nedarykit iš musės dramblio. :)

Įsikišimai į meetus [svarbu]

Parašytas: 26 Rgp 2017, 14:55
Isabella Bouaziz
Esant norui, galima visada prieš meet išskirt kitu šriftu, spalva, jog pašaliniai nepageidaujami, o kitiems atsiklaust ten esančių asmeniškai, ar netrukdytų.

Įsikišimai į meetus [svarbu]

Parašytas: 27 Rgp 2019, 00:57
Thomaskbmok
korea's largest Bacara, baka validation recommendation website.

It only recommends sites that are validated as validation websites for Bagala enterprises and that pay margins.

Enjoy Beaut through our Site our website:https://www.sky62.com

I've been praying for the health of my customers.

Įsikišimai į meetus [svarbu]

Parašytas: 26 Bal 2020, 07:15
LindaTix
Premium Aged Twitters 2007-2013

- all come with the original email, means they're as good as your own, will last a long time!
- long 1 week replacement policy
- responsive after-sales support

Prices:
2007 - $20
2008 - $15
2009 - $10
2010 - $8
2011 - $7
2012 - $6
2013 - $5
MAJOR bulk discounts when ordering 10+ accounts! [packaged deal here]

Where you can contact me,PM me here!

https://sellaccs.net

Skype & Telegram : congmmo
ICQ : @652720497
Email : congmmo@gmail . com


Payments Accepted:
BTC,ETH,ETC,LTC or Payoneer or Paypal
Paypal fees will be paid by the buyer
No refunds allowed, if you're having issues with an account you've bought I will gladly replace within the first hour of purchase!
Thank you!